Tactical Edge,
Mükemmel Denge
Modern bir bullpup tasarımı ile tasarlanan bu av tüfeği, kompakt boyutları ödün vermeyen güçle birleştirir. Dengeli yapısı, menzilden ödün vermeden yakın mesafelerde üstün manevra kabiliyeti sağlar. Ergonomik kabzası ve tam boy ray sistemi ile hem taktik görevler hem de rekabetçi atışlar için üstün kontrol ve uyarlanabilirlik sunar.
KONFORLU KAVRAMA TASARIMI
ÇIKARILABİLİR
TETİKLEYİCİ GRUBU
AMBIDEXTROUS
KÖMÜRLEŞME KOLU
| Kalibre | 12 GA 3″ |
| Fişek Yatağı | 76 mm / 3" |
| Mekanizma | Yarı Otomatik |
| Namlu Uzunluğu | 47cm / 18,5" |
| Namlu | 4140 Krom delinmiş çelik |
| Ağırlık | 3,6± kg / 8 lb |
| Gövde | Alüminyum Eloksal / Cerakote Kaplama |
| Şarjör Kapasitesi | 2+1, 5+1, 10+1 |
| Tetik | Tetik Güvenliği |
| Omuzluk | Özel Poliüretan Ped |
| Alt gövde | Sentetik |
