LeGioN-120 MINI
Legion 120 Mini, hafif ve kompakt tasarımıyla üstün manevra kabiliyeti sunar. Yüksek hassasiyetli nişangahlar, güçlü darbe ve kullanıcı dostu kullanım, atış deneyiminizi geliştirir. Bu çok yönlü taktik av tüfeği ile isabetli atışlar için her zaman hazırlıklı olun.
Pim Yok, Çekiç Yok, Üst çerçeve boştayken kolayca sökülebilir.
Çok Güvenli! Kullanılmadığında çıkarılabilen tetik sistemi
Namlu Somunu gevşeme sorunları tamamen ortadan kaldırıyor.
Kutunun İçinde Ne Var
Magazin yatakları optimum açılarda tasarlanmıştır. Bu sayede şarjör tek hamlede kolayca takılır.
Her parçası özele tasarlandı. Tamamen özel işlenmiş çelik tetik farklı bir deneyim için sizleri bekliyor. Ayrıca optimum ağırlık için tasarlanmıştır.
Üretimi zor, sağlamlığı yadsınamaz. Tek parça, sıfır kaynak.
Büyük Boy Şarjör Düğmesi, her koşulda kolay kullanım sağlar.
Kim daha fazla aksesuar istemez ki?
| Kalibre | 12 GA 3″ |
| Fişek Yatağı | 76 mm / 3" |
| Mekanizma | Yarı Otomatik |
| Namlu Uzunluğu | 25cm / 9,84" |
| Namlu | 4140 Krom delinmiş çelik |
| Ağırlık | 3± kg / 6,6 lb |
| Gövde | Alüminyum Eloksal / Cerakote Kaplama |
| Dipçik | Tamamı Alüminyum Sabit Patentli Tasarım® |
| Şarjör Kapasitesi | 2+1, 5+1, 10+1 |
| Güvenlik | Kullanılmadığında çıkarılabilir patentli® Tetik Emniyeti. |
| Tetik | Tetik Emniyeti, Otomatik Kilitleme Sistemi |
| Omuzluk | Özel Poliüretan Ped |







