LeGioN-120 AHŞAP
Legion 120 Wood, avcılara benzersiz bir deneyim sunmak için zarafet ve gücü bir araya getiriyor. Ahşap dokusuyla geleneksel ve modern tasarımı harmanlayan bu av tüfeği, av tutkusunu en üst seviyeye çıkarıyor.
Pim Yok, Çekiç Yok, Üst çerçeve boştayken kolayca sökülebilir.
Çok Güvenli! Kullanılmadığında çıkarılabilen tetik sistemi
Kutunun İçinde Ne Var
Magazin yatakları optimum açılarda tasarlanmıştır. Bu sayede şarjör tek hamlede kolayca takılır.
Her parçası özele tasarlandı. Tamamen özel işlenmiş çelik tetik farklı bir deneyim için sizleri bekliyor. Ayrıca optimum ağırlık için tasarlanmıştır.
Üretimi zor, sağlamlığı yadsınamaz. Tek parça, sıfır kaynak.
Büyük Boy Şarjör Düğmesi, her koşulda kolay kullanım sağlar.
Kim daha fazla aksesuar istemez ki?
| Kalibre | 12 GA 3″ |
| Fişek Yatağı | 76 mm / 3" |
| Mekanizma | Yarı Otomatik |
| Namlu Uzunluğu | 51cm / 20" |
| Namlu | 4140 Krom delinmiş çelik |
| Ağırlık | 4± kg / 8,8 lb |
| Gövde | Alüminyum Eloksal / Cerakote Kaplama |
| Dipçik | Tamamı Alüminyum Sabit Patentli Tasarım® |
| Şarjör Kapasitesi | 2+1, 5+1, 10+1 |
| Güvenlik | Kullanılmadığında çıkarılabilir patentli® Tetik Emniyeti. |
| Tetik | Tetik Emniyeti, Otomatik Kilitleme Sistemi |
| Omuzluk | Özel Poliüretan Ped |







