Dünya Standartlarında Atış Sistemi
Efsanevi bir savaş soyağacı üzerine inşa edilen SR-4, sağlam özellikler ve kanıtlanmış otomatik düzenleyici gaz işletim sistemi ile tasarlanmıştır. Bu, en zorlu ortamlarda eşsiz güvenilirlik ve hızlı döngü sağlar. SR-4, bu klasik platformu gelişmiş modülerlikle geliştirerek, sabit taktikten çok konumlu katlanabilire kadar çoklu dipçik seçenekleri sunarak operatörlere silahı mükemmel ergonomi ve göreve özel gereksinimler için uyarlama yeteneği verir.
GAZ DESTEKLI HIBRIT SISTEM
Namlu altı gaz pistonları atalet mekanizmasına yardımcı olarak her türlü yükte güvenilir çevrim sağlar.
ALÜMINYUM EL KUNDAĞI
Üstün tasarım, Mükemmel alüminyum hissi, PICATINNY ve MLOK ray bir el kundağından beklenen her şey
| Kalibre | 12 GA 3″ |
| Fişek Yatağı | 76 mm / 3" |
| Mekanizma | Yarı Otomatik Atalet + Gaz Kumandalı |
| Namlu Uzunluğu | 47cm/ 18,5" |
| Namlu | 4140 Krom delinmiş çelik |
| Ağırlık | 3,5± kg / 7,8 lb |
| Gövde | Alüminyum Eloksal / Cerakote Kaplama |
| Dipçik | Sabit / Teleskopik Seçenekler |
| Şarjör Kapasitesi | 5+1 |
| Güvenlik | Tetik Güvenliği |
| Omuzluk | Özel Poliüretan Ped |