YENİ NESİLİN TERCİHİ
Tamamen Taktiksel, Sportif. Hem kullanım kolaylığı hem de sentetik alt çerçevesinin getirdiği hafiflik ile gözler onun üzerinde. Yepyeni carekote seçenekleriyle sizleri bekliyor.
| Kalibre | 12 GA 3″ |
| Fişek Yatağı | 76 mm / 3" |
| Mekanizma | Yarı Otomatik |
| Namlu Uzunluğu | 51cm / 20" |
| Namlu | 4140 Krom delinmiş çelik |
| Ağırlık | 3,6± kg / 8 lb |
| Gövde | Alüminyum Eloksal / Cerakote Kaplama |
| Şarjör Kapasitesi | 2+1, 5+1, 10+1 |
| Tetik | Tetik Güvenliği |
| Omuzluk | Özel Poliüretan Ped |
| Alt gövde | Sentetik |