Her Açıdan Güçlü, Her Duruma Hazır.
IŞIK İZİN VER
7016 ALÜMINYUM ALICI
FULLALUMUNIUM
PATTENTLI TASARIM
HANDGUARD
DAHA FAZLASI
TAKTİK ARPACIK
TÜRK CEVİZİ ÖN UÇ
HIZLI SÖKÜLEBILIR MONTAJ
| Kalibre | 12-20 GA |
| Fişek Yatağı | 76 mm / 3" |
| Mekanizma | ALT / SÜT |
| Namlu Uzunluğu | 18,5" (47cm) - 20" (51cm) - 11,8" (30cm) |
| Namlu | 4140 Krom delinmiş çelik |
| Ağırlık | 2,7 kg/5,95 LB |
| Gövde | Alüminyum Eloksal / Cerakote Kaplama |
| Dipçik | Türk Ceviz El Kundağı (Alüminyum) |
| Şoklar | C, IC, M, IM, F |
| Güvenlik | Tetik Güvenliği |
| Tetik | Tek Tetik |
| Omuzluk | Özel Poliüretan Ped |
| Boşaltma | Ejektörlü |